Gästebuch - Slowakische Burgen

Gästebuch

Kommentare von Gästen

mato k.       07.12.2004  22:47:53
Ahoj Jojo, konecne som sem zabludil, musim pochvalit - hlavne cast mapy - dobre to vyzera. Aj zoznam sa hodi, akurat chybaju fotky, ale to uz ti tu myslim niekto pripomienkoval (okrem teba sameho)... Neplanujes zverejnit link na ten tvoj sachovy program? m.
Mango     25.11.2004  14:47:27
Ahoj Jofo.Už teším, kedˇ tu budú aj obrázky.Dúfam, že nezabudneš na Uhrovec,pretože ten je úlne najlepší. Už som ho trikrát navštívila a vždy ma očaril. Slovenské hrady sú moja srdcovka a mojim snom je prejsť ich všetky.Som veľmi rada, že vzniká tato stránka vždy na nu rada kliknem.Vela zdaru.
Jofo: Na Uhrovec určite nezabudnem. Aj mne sa páči. Určite sa naň ešte pôjdem pár krát pozrieť a spraviť nejaké fotky. Zatiaľ sem dám tie čo mám, zo svojich fotografických začiatkov. Onedlho tu budú... Snáď potešia.
Jofo     24.11.2004  10:38:42
Takže prvý komentár by snáď mal byť odo mňa, ako od autora. Budem rád, ak prispejete svojimi hodnoteniami, nápadmi, návrhmi, alebo čo i len kritikou. Žiadam však zatiaľ o zhovievavosť. Viem, je tu toho zatiaľ málo. Intenzívne, podľa možností, na tomto projekte pracujem. Dôkazom môže byť aj spustenie knihy návštev. Mám pripravených aj kopec obrázkov (asi zo 50 hradov), bohužiaľ nie je zatiaľ k dispozícii hardvér na ich prenos do digitálnej formy. Niektoré z nich sú však celkom zadarené. Takže asi zatiaľ toľko na úvod. Jofo

Kommentar eintragen

Name*:
E-mail:
Kommentar*:
Die Felder mit dem Sternchen * sind zwingend auszufüllen!