Registre des visites - Châteaux slovaques

Livre de visites

Commentaires de visiteurs

Mango     25.11.2004  14:47:27
Ahoj Jofo.Už teším, kedˇ tu budú aj obrázky.Dúfam, že nezabudneš na Uhrovec,pretože ten je úlne najlepší. Už som ho trikrát navštívila a vždy ma očaril. Slovenské hrady sú moja srdcovka a mojim snom je prejsť ich všetky.Som veľmi rada, že vzniká tato stránka vždy na nu rada kliknem.Vela zdaru.
Jofo: Na Uhrovec určite nezabudnem. Aj mne sa páči. Určite sa naň ešte pôjdem pár krát pozrieť a spraviť nejaké fotky. Zatiaľ sem dám tie čo mám, zo svojich fotografických začiatkov. Onedlho tu budú... Snáď potešia.
Jofo     24.11.2004  10:38:42
Takže prvý komentár by snáď mal byť odo mňa, ako od autora. Budem rád, ak prispejete svojimi hodnoteniami, nápadmi, návrhmi, alebo čo i len kritikou. Žiadam však zatiaľ o zhovievavosť. Viem, je tu toho zatiaľ málo. Intenzívne, podľa možností, na tomto projekte pracujem. Dôkazom môže byť aj spustenie knihy návštev. Mám pripravených aj kopec obrázkov (asi zo 50 hradov), bohužiaľ nie je zatiaľ k dispozícii hardvér na ich prenos do digitálnej formy. Niektoré z nich sú však celkom zadarené. Takže asi zatiaľ toľko na úvod. Jofo

Ajouter commentaire

Nom*:
E-mail:
Commentaire*:
Les champs indiqués par * sont obligatoires!